-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук; 30210000-4: «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014220-a
Завершена
54 552.00
UAH з ПДВ
Номер:
5a85fda8260d41c180ed77015b2bca1a
Внутрішній номер закупівлі:
30287567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014220-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Богушевич Євгеній Анатолійович 0577009194 EBogyshevich@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (номер закупівлі що не відбулася UA-2026-08-18-002936-a)
Очікувана вартість:
54 552.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZNO)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZNO)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРЛЮД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44826881
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Академіка Кримського, 27. ІНФОРМАЦІЯ ПРО КБВ: НЕЖИВИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.4 ГНЄЗДОВ ЄВГЕН ВАДИМОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.3 ГНЄЗДОВ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.3
Ціна пропозиції
54 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
30a7fb3fe45b4bfba142a300ae01d69c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014220-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРЛЮД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44826881
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Академіка Кримського, 27. ІНФОРМАЦІЯ ПРО КБВ: НЕЖИВИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.4 ГНЄЗДОВ ЄВГЕН ВАДИМОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.3 ГНЄЗДОВ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ, громадянство: Україна, Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 33.3
Номер договору:
618-26
Сума договору:
54 552.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
45 460.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZNO): 27 276.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний