-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт зовнішньої системи ХВП на території ЗЗСО № 117, за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 10, за кодом ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014069-a
Завершена
227 568.38
UAH без ПДВ
Номер:
afa87b98ad804ef4982f39853fb3f714
Внутрішній номер закупівлі:
30287416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014069-a
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ФіліцМатяш Людмила Олегівна 380442530086 tender.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
227 568.38 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником виконаних робіт після підписання Сторонами акта здачі-прийомки виконаних робіт по формі №КБ-2в, на підставі довідки про вартість виконаних будівельних робіт по формі № КБ-3. Авансові платежі за Договором не передбачені. У разі затримки бюджетного фінансування видатків за цим Договором, розрахунок за фактично надані послуги здійснюється 60 (шестидесяти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Сторони при цьому досягли домовленості, що в такому разі будь-які штрафні санкції не застосовуються до Замовника, а строки, передбачені п. 3.1. Договору, вважаються дотриманими та грошове зобов’язання вважається таким, що виконане Замовником своєчасно.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт зовнішньої системи ХВП на території ЗЗСО № 117, за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 10 (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 10.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2501320386
-
Контактна особа:
Ольга МЕЛЬНИЧЕНКО __@ukr.net
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, вул.Вишгородська буд.54б кв.76
Ціна пропозиції
227 568.38 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fca75f4dc4a4b8eaa35fb07a48cf69f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014069-a-a1
Постачальник:
ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2501320386
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, вул.Вишгородська буд.54б кв.76
Номер договору:
ЗВТ/4533/117
Сума договору:
227 568.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний