-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексної діагностики автомобілів Skoda
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014033-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
102 637.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
46
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
289d380d0db14ab69928b1afd7c1ee04
Внутрішній номер закупівлі:
30287384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014033-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таїсія Євдокімова +380977899273 t.yevdokimova@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
102 637.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:25 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:25 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:25 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 637.50 Послуги з комплексної діагностики автомобілів Skoda