• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з благоустрою (Поточний ремонт доріг з нанесенням дорожньої розмітки, облаштування технічних засобів організації дорожнього руху в м. Українка)

Завершена

924 971.08 UAH з ПДВ
Номер: fddda38467384608891a002ad4e7822b
Внутрішній номер закупівлі: 30287340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013984-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юлія Шахова +380998540240 ukrmiskrada@i.ua https://ukrainska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 924 971.08 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою (Поточний ремонт доріг з нанесенням дорожньої розмітки, облаштування технічних засобів організації дорожнього руху в м. Українка)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.10.2026
Місце постачання Україна, Київська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРКВАРЦ"
Ціна пропозиції 924 971.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ae3df7b9098e4adb9e2744be566cd5d6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-013984-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРКВАРЦ"
Номер договору: ОШ-111
Сума договору: 924 971.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 770 809.23 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
rtf
148_ДЦ_ДФ_02-01-01.rtf
rtf
148_ДЦ_ДЦ_2_1.rtf
rtf
148_ДЦ_ДЦ_3_1.rtf
rtf
148_ДЦ_ЗВВЛК_02-01-01.rtf
rtf
148_ДЦ_ЗКР_5.rtf
rtf
148_ДЦ_ЛК1_02-01-01.rtf
rtf
148_ДЦ_ПВР.rtf
docx
Аналіз цін.docx
docx
Договір ТОВ УКРКВАРЦ.docx
pdf
Договір № ОШ-111.pdf