• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 48820000-2 – Сервери (Мережевий сервер – 48821000-9)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

300 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
49
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5c0f568631f74d95a99bd4ffcfd5459c
Внутрішній номер закупівлі: 30287305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013942-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:15 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:15 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:15 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 ДК 021:2015 – 48820000-2 – Сервери (Мережевий сервер – 48821000-9)