-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013792-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
5 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8ced6950c0d54ee081e729280f8a7682
Внутрішній номер закупівлі:
30287179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013792-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:05 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:05 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:05 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 500.00 ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)