• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з оренди спецтехніки (сміттєвий компактор) без водія

Завершена

338 830.80 UAH без ПДВ
Номер: 586529b940214675a717aa8a56fa5af6
Внутрішній номер закупівлі: 30287138
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013764-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Еко Дніпро" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Інна Мащук +380962676808 samira13@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-eko-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi-
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 338 830.80 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з оренди спецтехніки (сміттєвий компактор) без водія
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 4 послуга
Період постачання 07.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Україна, згідно дислокації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКА ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Ціна пропозиції 338 830.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a3b56424b9c948d496e7a6a3d12b9c41
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-013764-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКА ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Номер договору: 16/09-26
Сума договору: 338 830.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 17:01
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР Еко 31.08..pdf