• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій

501 (КОР)_30230000-0

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

126 480.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
03
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 004d4d63245141ebb4fd8f84d5f90d53
Внутрішній номер закупівлі: 30287129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013753-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 126 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:02 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:02 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:02 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴126 480.00 Багатофункціональний пристрій