-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакети для сміття)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013505-a
Завершена
49 795.20
UAH з ПДВ
Номер:
514f2e759bf84469a7bb027c208c6e21
Внутрішній номер закупівлі:
30286877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013505-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Булаш Світлана Василівна 380444612332 bulash-sv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
05.06.2026 р., на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення № UA-2026-06-05-001322-a про початок проведення процедури відкритих торгів за предметом закупівлі «Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакети для сміття)».
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 15 червня 2026 р. 1400. В зв’язку з тим, що не було подано жодної тендерної пропозиції для участі у
вказаних відкритих торгах у вищезазначений строк, електронною системою було автоматично відмінено процедуру відкритих торгів.
Враховуючи вищевикладене та керуючись підпунктом 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;» наявна підстава для здійснення закупівлі «Пакети для сміття» за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 19640000-4 «Поліетиленові мішки та пакети для сміття» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на суму 49 795,20 грн з ПДВ, постачальник ТОВ «Захід Про».
Очікувана вартість:
49 795.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 5%
- Подіяінша подія
- ОписВідповідно до п. 4.2 проєкту договору
- Розмір5%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
поставка товару - 95%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до п. 4.2 проєкту договору
- Розмір95%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписВідповідно до розділу 5. Поставка Товарів проєкту договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакет для сміття 120 л
Кількість
600 рулон
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД ПРО" (ТОВ "ЗАХІД ПРО")
×
-
Код ЄДРПОУ:
40394367
-
Контактна особа:
ПИЛАТ ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ 380987908358 lapyckam@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Сидор Тарас Романович, громадянство: Україна; Україна, 81131, Львівська обл., Львівський р-н, село Солонка. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. ВИТВИЦЬКИЙ ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ, громадянство: Україна; Україна, 76491, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, місто Івано-Франківськ. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. Делятинський Степан Львович, громадянство: Україна; Україна, 79495, Львівська обл., Львівський р-н, місто Винники. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. Ложовський Володимир Матвійович, громадянство: Україна; Україна, 81131, Львівська обл., Львівський р-н, село Малечковичі. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25.
Ціна пропозиції
49 795.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
613341c8b3b04b149f2cdf74c4a7196d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013505-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД ПРО" (ТОВ "ЗАХІД ПРО")
×
-
Код ЄДРПОУ:
40394367
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Сидор Тарас Романович, громадянство: Україна; Україна, 81131, Львівська обл., Львівський р-н, село Солонка. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. ВИТВИЦЬКИЙ ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ, громадянство: Україна; Україна, 76491, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, місто Івано-Франківськ. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. Делятинський Степан Львович, громадянство: Україна; Україна, 79495, Львівська обл., Львівський р-н, місто Винники. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25. Ложовський Володимир Матвійович, громадянство: Україна; Україна, 81131, Львівська обл., Львівський р-н, село Малечковичі. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25.
Номер договору:
2608000099
Сума договору:
49 795.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 496.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний