• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з облаштування території спортивного майданчика на реалізацію громадського проєкту (Бюджет участі) «Майданчик маленьких чемпіонів» в ХЗДО №56 «Боровичок» в м. Хмельницькому по вул. П. Мирного 21/1

Завершена

349 768.00 UAH без ПДВ
Номер: 75ee106f7d5246b0a3c966d0bec1ee76
Внутрішній номер закупівлі: 30286754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013385-a   
Замовник: Хмельницький заклад дошкільної освіти №56 "Боровичок" Хмельницької міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Божок Тетяна 380987765346,380382772053 sadochokbor56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 349 768.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з облаштування території спортивного майданчика на реалізацію громадського проєкту (Бюджет участі) «Майданчик маленьких чемпіонів» в ХЗДО №56 «Боровичок» в м. Хмельницькому по вул. П. Мирного 21/1
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 29027, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Мирного П., будинок 21/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ОЛЕКСІВ МАР'ЯН ІВАНОВИЧ
Ціна пропозиції 349 768.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: bee66e92fd284884ab53b4920a01b593
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-013385-a-a1
Постачальник: ФОП ОЛЕКСІВ МАР'ЯН ІВАНОВИЧ
Номер договору: 01-31
Сума договору: 349 768.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Додаток 2.docx
pdf
КБ ОЛексів.pdf
rtf
додаток 4.rtf
rtf
додаток 5.rtf
doc
2.1.3. Додаток 3 Проєкт договору (16).doc
pdf
Договір 01 ФОП Олексів Спортивн майд 2026.pdf
docx
Додаток 3.docx
rtf
додаток 1.rtf