-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі ЗПУ на об'єкті Львівського РЦОМ внаслідок повторних руйнувань завданих збройними силами рф (АВР)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013287-a
Завершена
6 340 719.60
UAH з ПДВ
Номер:
5fe51888d77e441c80bd696b201f3e8b
Внутрішній номер закупівлі:
30286654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013287-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яницька Людмила Петрівна 032 25636 04 YANYTSKA.LP@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу
Обґрунтування умови застосування:
В результаті неоголошеної війни/відкритої агресії проти України, розпочатої 24.02.2022 російською федерацією, після чергової атаки БПЛА на території Львівської області, було повторно пошкоджено будівлю ЗПУ на підстанції Львівського РЦОМ. Про що комісійно складено відповідний Акт огляду ПС, пошкодженої внаслідок бойових дій від 20 лютого 2026 року № АО1823 (5-26), а саме: пошкоджені ребристі плити перекриття будівлі, частково зруйновані внутрішні та зовнішні стіни, тощо.
Для забезпечення можливості здійснення надійного та стабільного постачання електричної енергії споживачам ОЕС України, з метою недопущення подальшого руйнування будівлі та діючого обладнання, яке у ній знаходиться, для забезпечення безпечної експлуатації приміщень диспетчерського щита та релейних залів, де розташовані робочі місця виробничого персоналу ПС, а також приведення енергетичного об’єкту до нормального режиму експлуатації та попередження подальших деформацій конструктивних елементів будівлі, які виникли внаслідок удару БПЛА збройних сил рф, а також беручи до уваги листи Міністерства енергетики України від 20.09.2022р. №26/1.2-4.2- 13667, для забезпечення надійної роботи енергосистеми в умовах воєнного стану, що був введений в Україні відповідно до Указу Президента України № 64 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», існує потреба у здійсненні капітального ремонту будівлі ЗПУ на об'єкті Львівського РЦОМ внаслідок повторних руйнувань завданих збройними силами рф.
Враховуючи вищезазначене, придбання робіт за предметом закупівлі: Капітальний ремонт будівлі ЗПУ на об'єкті Львівського РЦОМ внаслідок повторних руйнувань завданих збройними силами рф (АВР) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, здійснюється шляхом укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі підпункту 15 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
При цьому, враховується норма пункту 13 Особливостей щодо не оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місцезнаходження замовника та/або місцезнаходження та/або місця виконання робіт оскільки може нести загрозу безпеці замовника та потенційного підрядника під час виконання відповідних робіт, а також може нести загрозу національній безпеці та/або об’єктів електроенергетики.
Очікувана вартість:
6 340 719.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 20%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати авансу та подальшої оплати за виконані роботи в межах фінансових можливостей Замовника на поточний рік: 1. Замовник здійснює авансовий платіж шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Підрядника в розмірі не більше 20% від загальної ціни договору протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати надання Підрядником рахунка-фактури на авансування (після набуття Договором чинності), за умови наявності фінансування в Замовника. 2. У разі ненадання Підрядником Замовнику рахунка-фактури протягом 5 (п’яти) робочих днів (після набрання Договором чинності) для здійснення Замовником оплати авансу у визначений в Договорі строк, вважається, що Підрядник відмовився від порядку розрахунків на умовах авансового платежу. У такому разі, відповідні положення Договору щодо сплати авансу не застосовуються до взаємовідносин між Сторонами, а розрахунки за Договором здійснюються на умовах післяоплати з відстрочкою платежу до 10 (десяти) робочих днів. 3. Замовник здійснює попередню оплату (аванс) за умови надання Підрядником забезпечення авансового платежу у формі безвідкличної та безумовної банківської гарантії на суму авансового платежу, гарантія може надаватися, як в електронному, так і в паперовому вигляді, відповідно до вимог чинного законодавства України та за формою згідно з Додатком № 5 до Договору у розмірі, що покриває суму авансового платежу, у разі якщо сума такої оплати дорівнює або перевищує 1 000 000,00 грн (один мільйон грн) з ПДВ.
- Розмір20%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
виконання робіт - 80%
- Подіявиконання робіт
- Опис4. Подальший розрахунок за виконані роботи здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту виконання робіт та підписання Акту здачі-приймання виконаних робіт (ф.КБ-2в, Довідка ф. КБ-3) уповноваженими представниками сторін, із повним списанням раніше оплаченого авансового платежу з першого Акту здачі-приймання виконаних робіт та за наданим Підрядником (після підписання Замовником Акту) рахунком-фактурою.
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписНе пізніше 30.05.2027 р.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях270 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі ЗПУ на об'єкті Львівського РЦОМ внаслідок повторних руйнувань завданих збройними силами рф (АВР)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.05.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕСТ «Південьзахіденергомережбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45894114
-
Контактна особа:
Талаш Андрій Павлович 380503703184
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, Сліпого Йосипа, буд.7
Ціна пропозиції
6 340 719.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
980d32b1fd604eecb49bb3e05e753200
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013287-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕСТ «Південьзахіденергомережбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45894114
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, Сліпого Йосипа, буд.7
Номер договору:
22-297290-26
Сума договору:
6 340 719.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 283 933.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.06.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний