• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фітінгі сантехнічні

Завершена

63 106.99 UAH з ПДВ
Номер: e0f1ffcc7672420e8e25459fc6ffd96f
Внутрішній номер закупівлі: 30286546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013186-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.І.СИТЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Бігвава Муртаз Яшевич +380577251444 murtazbiggaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 63 106.99 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1.Відвід сталевий приварний Ду 150/159*4,5
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
2.Кран кульовий приварний Ду 150/150 (11с13п)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
3.Кран кульовий приварний Ду 50/50 (11с13п)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
4..Кран кульовий приварний Ду 25/25 (11с13п)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
5.Тройник сталевий приварний Ду 250х150(273.0х159.0)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
6.Тройник сталевий приварний Ду 200х150(219.0х159.0)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті
7.Тройник сталевий приварний Ду 150х159.0*4,0
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61024, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Гр.Сковороди,80 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальнстю "Сайд Сервіс"
Ціна пропозиції 63 106.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f54ec10b81b64d9781cb80bd217a3ae2
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-013186-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальнстю "Сайд Сервіс"
Номер договору: 111-26
Сума договору: 63 106.99 UAH з ПДВ
Сума договору: 52 589.16 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір _111-26.pdf
pdf
Обгрунтування фітінгі тепломережі АС.pdf