-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013159-a
Завершена
19 775.00
UAH без ПДВ
Номер:
76d3aa7c2bc24ee0a698f952f168f362
Внутрішній номер закупівлі:
30286535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013159-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
19 775.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фільтр салону VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
5 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Фільтр масла VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
10 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Фільтр повітряний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
5 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Фільтр поливний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
5 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Контактна особа:
Лозінський Леонід Павлович 0673288078
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Ціна пропозиції
19 775.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
60b2e1bfb93a42199c438796583a2868
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013159-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Номер договору:
153
Сума договору:
19 775.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фільтр салону VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 530.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масла VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 430.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 455.00000 UAH без ПДВ
Фільтр поливний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 110.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масла VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 430.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 455.00000 UAH без ПДВ
Фільтр поливний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 110.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний