-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи центрального опалення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013070-a
Інформація про технічні та якісні характеристики послуг зазначена у договорі
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
75dd6c2dcfe541c9a1710d475f563e90
Внутрішній номер закупівлі:
30286441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013070-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексенко Вікторія Ростиславівна 380733061136 oleksenko-vr@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-07-22-002441-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гідропневматичного промивання системи центрального опалення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Послуги з гідравлічного опресування системи центрального опалення
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Поліщук Галина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1892702049
-
Контактна особа:
Поліщук Галина Іванівна 380958315665 0675125375r@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Круглова, буд. 49, кв. 10
Ціна пропозиції
60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:33
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
5226a43217504036ad85ec4f430a9951
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013070-a-a1
Постачальник:
Поліщук Галина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1892702049
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Круглова, буд. 49, кв. 10
Номер договору:
310826-36
Сума договору:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний