-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013022-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
440 525.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
26
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
46ea7cf240814e34a306fadca365b623
Внутрішній номер закупівлі:
30286402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013022-a
Замовник:
Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396534
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Батура +380501958078 nataliiab927@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 525.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:31 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 525.50 Природний газ