-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012940-a
Завершена
66 290.00
UAH без ПДВ
Номер:
3defd9b5d0774697a6794a901b160356
Внутрішній номер закупівлі:
30286307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012940-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
66 290.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Амортизатор задній NISSAN PATHFINDER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Амортизатор передній NISSAN PATHFINDER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Опорний підшипник переднього амортизатора NISSAN PATHFINDER
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Шарові опори передні нижні NISSAN PATHFINDER
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Шарові опори передні верхні NISSAN PATHFINDER
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Пружина заднього амортизатора NISSAN PATHFINDER
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Передні гальмівні диски NISSAN PATHFINDER
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Датчик АБС передній лівий SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Сайлентблок задньої поперечної тяги SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Сайлентблок важеля заднього SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Сайлентблок важеля переднього SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Ричаг передній нижній SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Комплект щеплення SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Контактна особа:
Лозінський Леонід Павлович 0673288078
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Ціна пропозиції
66 290.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
981591f45c564191acf7dbf2fde09e0d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-012940-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Номер договору:
153
Сума договору:
66 290.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Амортизатор задній NISSAN PATHFINDER: 2 150.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній NISSAN PATHFINDER: 2 540.00000 UAH без ПДВ
Опорний підшипник переднього амортизатора NISSAN PATHFINDER: 1 410.00000 UAH без ПДВ
Шарові опори передні нижні NISSAN PATHFINDER: 1 020.00000 UAH без ПДВ
Шарові опори передні верхні NISSAN PATHFINDER: 940.00000 UAH без ПДВ
Пружина заднього амортизатора NISSAN PATHFINDER: 2 210.00000 UAH без ПДВ
Передні гальмівні диски NISSAN PATHFINDER: 2 860.00000 UAH без ПДВ
Датчик АБС передній лівий SUZUKI CRAND VITARA: 2 140.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої поперечної тяги SUZUKI CRAND VITARA: 375.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля заднього SUZUKI CRAND VITARA: 550.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля переднього SUZUKI CRAND VITARA: 500.00000 UAH без ПДВ
Ричаг передній нижній SUZUKI CRAND VITARA: 4 410.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення SUZUKI CRAND VITARA: 11 650.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній NISSAN PATHFINDER: 2 540.00000 UAH без ПДВ
Опорний підшипник переднього амортизатора NISSAN PATHFINDER: 1 410.00000 UAH без ПДВ
Шарові опори передні нижні NISSAN PATHFINDER: 1 020.00000 UAH без ПДВ
Шарові опори передні верхні NISSAN PATHFINDER: 940.00000 UAH без ПДВ
Пружина заднього амортизатора NISSAN PATHFINDER: 2 210.00000 UAH без ПДВ
Передні гальмівні диски NISSAN PATHFINDER: 2 860.00000 UAH без ПДВ
Датчик АБС передній лівий SUZUKI CRAND VITARA: 2 140.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої поперечної тяги SUZUKI CRAND VITARA: 375.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля заднього SUZUKI CRAND VITARA: 550.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля переднього SUZUKI CRAND VITARA: 500.00000 UAH без ПДВ
Ричаг передній нижній SUZUKI CRAND VITARA: 4 410.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення SUZUKI CRAND VITARA: 11 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний