• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Механічні запасні частини до транспортних засобів

Завершена

381 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 9f58748ad7d744edb3f9e24bbe7eb8bd
Внутрішній номер закупівлі: 30286101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012736-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Яцик Валентина Андріївна 380632291759 Valentyna.YatsykST@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги (UA-2026-06-02-009967-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 381 600.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Глушник 2W4072
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Гофра глушника 3N-3015
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ПАРТС СЕРВІС»
Ціна пропозиції 381 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b9f4ddaaf8874cef9828ccf638a301a0
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-012736-a-a1
Постачальник: ТОВ «ПАРТС СЕРВІС»
Номер договору: 17/08/01/13/3998-МТР/26
Сума договору: 381 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 318 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 30.06.2027 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
jpg
Кінц бенефіціар власник.jpg