• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування (аутсортинг) учнів Дихтинецького ліцею Путильської селищної ради

Завершена

1 396 640.00 UAH без ПДВ
Номер: b922e204e0854203b7edc977475f7e49
Внутрішній номер закупівлі: 30286003
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012629-a   
Замовник: ОЗ "ДИХТИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ"
Контактна особа: Горбан Параска Анатолівна +380685011649 bogdana_guzak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 396 640.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування (аутсортинг) учнів Дихтинецького ліцею Путильської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 02.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дроняк Микола Васильович
Ціна пропозиції 1 396 640.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 833ce9e289704b2da7e9d0ce29fd276f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-012629-a-a1
Постачальник: ФОП Дроняк Микола Васильович
Номер договору: 22
Сума договору: 1 396 640.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з організації гарячого харчування (аутсортинг) учнів Дихтинецького ліцею Путильської селищної ради: 1 396 640.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 03:00 - 31.12.2026 03:00
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
тендер дог харчув.pdf
pdf
обгрунтування.pdf
docx
Протокол затвердження плану.docx
docx
Протокол прямий договір.docx