-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби поліпропіленові та фітинги поліпропіленові
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012565-a
431-ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
64 536.73
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
15
год
26
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3d85102a57a94431bf0eea0975e942fd
Внутрішній номер закупівлі:
30285933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012565-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захарченко Ірина Володимирівна 380503847607 I.Zaharchenko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 536.73 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:16 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:16 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:16 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 536.73 Труби поліпропіленові та фітинги поліпропіленові