-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012437-a
Завершена
1 815 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce164e091cde49a9987a32be51a5ed01
Внутрішній номер закупівлі:
30285811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012437-a
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування " Кременчуцька"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41318879
-
Адреса:
39623, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Лікаря Парнети,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шолох Олена Сергіївна +380687699978 buhkremenlil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 815 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату за надані послуги в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. Розрахунки здійснюються за фактично надані послуги протягом 30 днів на підставі рахунку та акту наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписНадання послуг на наступний день здійснюється у відповідності із заявкою, яку Замовник подає Виконавцю не пізніше, ніж 16:00 поточного дня, з можливістю коригування заявки (у разі термінової необхідності).
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нормотрофічне (дорослі) (сніданок, обід, полуденок, вечеря) Адреса: вул Лікаря Парнети, 2
Кількість
6100 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (дорослі) (сніданок, обід, полуденок, вечеря) Адреса: вул. Квітки Цісик, 1А
Кількість
900 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (дорослі) (сніданок, обід, полуденок, вечеря) Адреса: проспект Лесі Українки, 80
Кількість
500 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
39622, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 80
На карті
Матері, які годують дітей грудним молоком (сніданок, ІІ сніданок, обід, вечеря) Адреса: вул. Лікаря Парнети,16
Кількість
200 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Діти до 1 року (сніданок, обід, вечеря) Адреса: вул. Лікаря Парнети,16
Кількість
150 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (діти з 1 до 3 років) (сніданок, ІІ сніданок, обід, полуденок, вечеря ) Адреса: вул. Лікаря Парнети, 16
Кількість
250 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (діти з 3 до 6 років) (сніданок, обід, полуденок, вечеря ). Адреса: вул. Лікаря Парнети,16
Кількість
250 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (діти з 7 до 10 років) (сніданок, обід, полуденок, вечеря). Адреса: вул Лікаря Парнети,16
Кількість
300 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Нормотрофічне (діти з 11 до 18 років) (сніданок, обід, полуденок, вечеря) Адреса: вул Лікаря Парнети,16
Кількість
1100 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Дієтичний стіл (діти) (сніданок, ІІ сніданок, обід, полуденок, вечеря). Адреса: вул Лікаря Парнети, 16
Кількість
900 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Понтем.уа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40665499
-
Контактна особа:
Кубряк Юлія Борисівна 0503886607 admin@pontem.com.ua
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Ялинкова, б.60/1, оф. 53
Ціна пропозиції
1 815 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb35fb2b936442f98b4700f71cab20a8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-012437-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Понтем.уа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40665499
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Ялинкова, б.60/1, оф. 53
Номер договору:
522
Сума договору:
1 815 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 30.09.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний