-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент (25 кг/мішок)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012425-a
Завершена
45 599.04
UAH з ПДВ
Номер:
285967a0d4f64bffa32f604875bf5bce
Внутрішній номер закупівлі:
30285809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012425-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олеся Дудник +380372547559 cernivcivodokanal@gmail.com https://vodokanal.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Відмінено відкриті торги на закупівлю Цемент (25 кг/мішок) (ідентифікатор закупівлі № UA-2026-08-17-004670-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Очікувана вартість:
45 599.04 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент ПЦ ІІ/А-В-500 Р-Н 25кг (СЕМІІ/А-LL 42,5R)
Кількість
240 мішок
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Комунальників, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
+380372586260
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Ціна пропозиції
45 599.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c7b0437db0a4088893222e9ceb27b16
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-012425-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Номер договору:
702/01/1
Сума договору:
45 599.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 999.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Цемент ПЦ ІІ/А-В-500 Р-Н 25кг (СЕМІІ/А-LL 42,5R): 158.33000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:08
Статус:
Підписаний