-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установок зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб 2 та 3 навчальних корпусів об’єднаних в одну мікромережу за адресами: Вінницька обл.,м. Вінниця, вул. Олександра Довженка/Острозького, 29/30, м. Вінниця, вул. Острозького/Захисників Неба, 30/30. (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012360-a
Завершена
246 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
d83ebd719bb947b69ada1776fe76bc20
Внутрішній номер закупівлі:
30285731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012360-a
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-P-2026-08-07-013331-a. Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
246 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установок зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб 2 та 3 навчальних корпусів об’єднаних в одну мікромережу за адресами: Вінницька обл.,м. Вінниця, вул. Олександра Довженка/Острозького, 29/30, м. Вінниця, вул. Острозького/Захисників Неба, 30/30. (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
Кількість
1 робота
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Свідеревич Віталій Валерійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3280705612
-
Контактна особа:
Свідеревич Віталій Валерійович 380964412740
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, Вінниця, Грушева 30
Ціна пропозиції
246 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7cc7a94d2ae14749beeefff135932652
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-012360-a-a1
Постачальник:
ФОП Свідеревич Віталій Валерійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3280705612
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, Вінниця, Грушева 30
Номер договору:
123
Сума договору:
246 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний