-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-777_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012040-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
319 131.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
49
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
207ccaea7f764d52ac24d7c34e5756da
Внутрішній номер закупівлі:
30285432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012040-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис ПИВОВАР +380675704510 denys.pyvovar@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 131.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:00 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:00 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:00 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 131.25 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)