-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Елінт" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. П.Толока, 29 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012025-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 19.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 19.09.26 01:00)
1 343 735.68
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
01
год
20
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e7a55cae6ca04e1ab13d15f592d7ac32
Внутрішній номер закупівлі:
30285414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012025-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 343 735.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:59 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:59 - 19.09.2026 01:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:59 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 343 735.68 Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Елінт" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. П.Толока, 29 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)