• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

65 913.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
01
год
04
хв
47
сек
Гарантія - 1 900.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f6602236079e4ef68ae96766ebf738a4
Внутрішній номер закупівлі: 30285174
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011802-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пилипенко Арина 380577252660 arinadgkh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 65 913.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:54 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴65 913.00 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)