-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-73-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціального вантажного автокрану КРАЗ 65101 КС4574А держ.№ВН9285ТР)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011713-a
Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
1 651 460.92
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
56
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b603f660c4c64551afe31c942623b5c4
Внутрішній номер закупівлі:
30285101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011713-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 651 460.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:50 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:50 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:50 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 651 460.92 Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціального вантажного автокрану КРАЗ 65101 КС4574А держ.№ВН9285ТР)