• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кондиціонери з монтажем

Завершена

327 726.00 UAH з ПДВ
Номер: c5bdc0d0be5e41168736804b84743bc6
Внутрішній номер закупівлі: 30285050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011664-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Яцик Валентина Андріївна 380632291759 Valentyna.YatsykST@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги (UA-2026-07-13-003080-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 327 726.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонер TKS-10AD2W з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штука
Період постачання до 27.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Кондиціонер TKS-14AD2W з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 8 штука
Період постачання до 27.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МАРЧЕНКО ЄВГЕНІЙ ІГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 327 726.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5dce391bac9e4dff8499c60f5d31b875
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-011664-a-a1
Постачальник: ФОП МАРЧЕНКО ЄВГЕНІЙ ІГОРОВИЧ
Номер договору: 13/4061-МТР/26
Сума договору: 327 726.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 273 105.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
zip
___Договір 134061-МТР26.pdf.zip
pdf
___Договір 134061-МТР26.pdf