• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 3 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

5 935 670.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
50
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: db749a1d067549f8b117ef62d3a1aef8
Внутрішній номер закупівлі: 30285026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011645-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Цюман Ліана Володимирівна 380952473309 liana.thuman@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 935 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:48 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:48 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:48 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:10

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 853 170.00 Лот 1 -Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)
  • Лот №2 ₴3 715 550.00 Лот 2 -Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)
  • Лот №3 ₴366 950.00 Лот 3 -Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво)