-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011224-a
Завершена
141 200.04
UAH з ПДВ
Номер:
7305f1cd97a849899ed5aef4903e35cf
Внутрішній номер закупівлі:
30284605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011224-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кизенко Юлія 380979702137 y.kyzenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
141 200.04 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроди MAXweld РЦ д.2 (1кг)
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.3 (5кг)
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.4 (5кг)
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Припій Sn63Pb37, 0,8мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Припій Sn63Pb37, 1,5мм BBIEN, флюс No clean 2%, 500 г
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, без флюса, 500 г
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Дріт 0,85
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Дріт 1,18
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід вимірювальний 1,8 м екранований з роз'ємом типу "банан" 5кВ,чорний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, червоний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, синій
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39862582
-
Контактна особа:
Ігор ЧОРНОБРИВЕЦЬ 380969531137
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе 114-В
Ціна пропозиції
141 200.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3fefc159d4a049aaa2ca223bcf368813
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-011224-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39862582
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе 114-В
Номер договору:
206-Е/2026
Сума договору:
141 200.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
117 666.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електроди MAXweld РЦ д.2 (1кг): 219.25000 UAH без ПДВ
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.3 (5кг): 115.27000 UAH без ПДВ
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.4 (5кг): 115.27000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 0,8мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 1,5мм BBIEN, флюс No clean 2%, 500 г: 1 625.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, без флюса, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Дріт 0,85: 1 331.45000 UAH без ПДВ
Дріт 1,18: 1 331.45000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м екранований з роз'ємом типу "банан" 5кВ,чорний: 2 712.50000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, червоний: 1 852.25000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, синій : 1 852.25000 UAH без ПДВ
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.3 (5кг): 115.27000 UAH без ПДВ
Електроди MAXweld Praktik АНО-21 д.4 (5кг): 115.27000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 0,8мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 1,5мм BBIEN, флюс No clean 2%, 500 г: 1 625.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, без флюса, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Припій Sn63Pb37, 2,0мм KuPing, флюс No clean 2%, 500 г: 2 001.00000 UAH без ПДВ
Дріт 0,85: 1 331.45000 UAH без ПДВ
Дріт 1,18: 1 331.45000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м екранований з роз'ємом типу "банан" 5кВ,чорний: 2 712.50000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, червоний: 1 852.25000 UAH без ПДВ
Провід вимірювальний 1,8 м з роз'ємом типу "банан" 5кВ, синій : 1 852.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний