• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Безпілотний літальний апарат з цифровою тепловізійною камерою код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном

Завершена

1 760 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 95e7bba48e314176a44277f41a1b7b0e
Внутрішній номер закупівлі: 30284597
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011216-a   
Замовник: Бучанська міська рада
Контактна особа: Гергель Вікторія Вікторівна 380459748505 tender-bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування: Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту. Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації №UA-2026-08-20-010840-a. Правовою підставою для укладення договору є саме підпункт 6 пункту 13 Особливостей, оскільки відкриті торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, підпункт 21 пункту 13 Особливостей застосовується виключно під час визначення підстави для оприлюднення інформації в електронній системі закупівель з метою забезпечення обмеження доступу до відомостей щодо предмета закупівлі, який використовується для забезпечення потреб оборони держави. Таке рішення не спрямоване на уникнення проведення конкурентних процедур закупівель чи безпідставне обмеження принципу прозорості, а приймається виключно з метою недопущення розголошення інформації, поширення якої може негативно вплинути на виконання завдань із забезпечення обороноздатності держави.
Очікувана вартість: 1 760 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Безпілотний літальний апарат з цифровою тепловізійною камерою
Код ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Кількість 20 штука
Період постачання до 04.11.2026
Місце постачання 08292, Україна, Київська область, Буча, вул. Енергетиків, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Виробник
Ціна пропозиції 1 760 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:36
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dc950eae66024664ab4ab819c0b27796
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-011216-a-a1
Постачальник: Виробник
Номер договору: 257
Сума договору: 1 760 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обґрунтування.pdf
pdf
Договір № 257.pdf