-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки (спеціального призначення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010850-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
ce50d6730ebe4da8aa9ce80dc447372e
Внутрішній номер закупівлі:
30284276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010850-a
Замовник:
Військова частина А2943
×
-
Код ЄДРПОУ:
24973457
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт та технічне обслуговування військової техніки: Автомобіль KIA Sorento
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Поточний ремонт та технічне обслуговування військової техніки: Бортовий автомобіль СБМ DAEWOO AM6CE.6WD
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
140 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
251edeac10ba47c1a18a1cc7fd6b0dc4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-010850-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
129
Сума договору:
140 001.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 667.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт та технічне обслуговування військової техніки: Автомобіль KIA Sorento: 118 000.02000 UAH без ПДВ
Поточний ремонт та технічне обслуговування військової техніки: Бортовий автомобіль СБМ DAEWOO AM6CE.6WD: 22 000.98000 UAH без ПДВ
Поточний ремонт та технічне обслуговування військової техніки: Бортовий автомобіль СБМ DAEWOO AM6CE.6WD: 22 000.98000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:22
Статус:
Підписаний