-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Кутики)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010705-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-31-014842-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 15:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 187 531.00 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Кутики)