• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів в Білівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради

Завершена

373 325.00 UAH без ПДВ
Номер: 84f9bbb1576b4626a476944ec2c70527
Внутрішній номер закупівлі: 30284044
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010659-a   
Замовник: КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
Контактна особа: Хомут Ольга Михайлівна +380672503567 olgahomut222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 373 325.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 2000 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48514, Україна, Тернопільська область, Чорківський район, с.Біла, вул.Буракова, 34 На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-9 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 2950 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48514, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, с.Біла, с.Біла, вул.Буракова, 34 На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10-11 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 800 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48514, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, с.Біла, с.Біла, вул.Буракова, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мерлавський Іван Васильович
Ціна пропозиції 373 325.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: deeeab6c9a034f72a247cf7aad08d444
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-010659-a-a1
Постачальник: ФОП Мерлавський Іван Васильович
Номер договору: 75
Сума договору: 373 325.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 75 кейтеринг.pdf
pdf
КБВ Мерлавський І.В..pdf