-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Крани кульові та інше)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010598-a
Крани кульові та інше
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
5 125.19
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
04
год
02
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fd567fbbb21541deb13c754e695482df
Внутрішній номер закупівлі:
30283987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010598-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настека Світлана Миколаївна 0459344290 nasteka@chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 125.19 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:18 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:18 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:18 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 125.19 Крани кульові та інше