-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров`яна непромислового використання 1 групи
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010371-a
Завершена
274 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
e103332a94ea46b6a3198ef502eb4bb4
Внутрішній номер закупівлі:
30283762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010371-a
Замовник:
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41607637
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурдейний Ярослав Олександрович +380433521508 41607637@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
274 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров`яна непромислового використання 1 групи
Кількість
78.4 метр кубічний
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
23600, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, заклади замовника відповідно до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІНОБЛАГРОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36091485
-
Контактна особа:
Авакова Анастасія Сергіївна 0678041741
-
Адреса:
23608, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, тг. Тульчинська, автодорога Немирів-Ямпіль, 41км.+980м., будинок б/н
Ціна пропозиції
274 399.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4d03b6db1d3471aa90b7daeac2272bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-010371-a-a1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІНОБЛАГРОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36091485
-
Адреса:
23608, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, тг. Тульчинська, автодорога Немирів-Ямпіль, 41км.+980м., будинок б/н
Номер договору:
18
Сума договору:
274 399.37 UAH з ПДВ
Сума договору:
228 666.14 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Деревина дров`яна непромислового використання 1 групи: 3 499.99000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний