-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010198-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
3 609 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
04
год
56
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
414517d8041746298585e18012fd5eb2
Внутрішній номер закупівлі:
30283609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010198-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Жила +380504536101 3210987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 609 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:07 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:07 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:07 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 609 000.00 Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»