• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Боти діелектричні

08300, Україна, Київська обл., Бориспільський район, село Гора, вулиця Бориспіль -7. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Інша інформація: відповідно до п. 47 Особливостей (постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178) Учасник самостійно декларує в електронній системі закупівель відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених цим пунктом (крім підпунктів 1 і 7), що реалізовані в електронній системі закупівель. Будь-які документи, що підтверджують відсутність підстав не вимагаються від Учасників, незалежно від технічної реалізації в електронній системі закупівель.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)

22 911.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
18
год
52
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 39ce9752cd7c4471a55413cd95f53011
Внутрішній номер закупівлі: 30283507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010111-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 911.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:05 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:05 - 22.09.2026 11:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:05 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 12:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 911.67 Боти діелектричні