-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010068-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
655 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
49
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
36c7d020234e4b778e027f8792e528a7
Внутрішній номер закупівлі:
30283462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010068-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42735489
-
Адреса:
13337, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище Гришківці, вул. Червоний промінь, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Каракузова +380989287926 fran4ykok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:04 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:04 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:04 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴655 000.00 Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»