-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Держак
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009945-a
Стандартний робочий діаметр становить 30–40 мм для забезпечення надійного хвату рукою.
Завершена
150.00
UAH без ПДВ
Номер:
821d3662b0bd4af792e365374084fa61
Внутрішній номер закупівлі:
30283354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009945-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Куликівська лікарня планового лікування" Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006337
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Митус +380962223889 valentinamitus7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
150.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Держак
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2776411617
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н селище Куликівка вул.Шевченка Тараса будинок 67
Ціна пропозиції
150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
75a765376d0445c98a404a0ea35cdda0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009945-a-a1
Постачальник:
БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2776411617
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н селище Куликівка вул.Шевченка Тараса будинок 67
Номер договору:
165
Сума договору:
150.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Держак: 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 14:59
Статус:
Підписаний