• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Богуславське надлісництво

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

2 318 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
08
год
00
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4752e41d153643a991241449950ecf71
Внутрішній номер закупівлі: 30283299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-009902-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 318 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:59 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:59 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:59 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 318 800.00 Лісозаготівельні послуги