-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спеціалізованих автомобільних перевезень у 2026 році (послуги з перевезення учнів за маршрутами, розкладом та типом транспортного засобу), код ДК 021: 2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009601-a
Завершена
772 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
8eb957df6aff4f01a83dd8d7b3106523
Внутрішній номер закупівлі:
30282997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009601-a
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кочева +380989151577 kocheva_anna@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
772 550.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі спеціалізованих автомобільних перевезень у 2026 році (послуги з перевезення учнів за маршрутами, розкладом та типом транспортного засобу), код ДК 021: 2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість
1 послуга
Період постачання
02.09.2026 - 25.12.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, згідно маршрутів зазначеник у Додатку №1 та №2 до договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-16350"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30959531
-
Контактна особа:
+380661114333
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н місто Чугуїв пров.Рятувальників будинок 2а
Ціна пропозиції
772 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7b2c63c3bab4faa9622154837d1e71c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009601-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-16350"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30959531
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н місто Чугуїв пров.Рятувальників будинок 2а
Номер договору:
193/26
Сума договору:
772 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:48
Статус:
Підписаний