-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюмна Бьянка червона - 17 м для виготовлення костюмів до вистави
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009534-a
Завершена
4 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
a4cd2df32eb74a50b7e1e5f27585ff33
Внутрішній номер закупівлі:
30282931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009534-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19211000-8 Синтетичні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 080.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Костюмна Бьянка червона
Кількість
17 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2774409109
-
Контактна особа:
АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА 0630789218
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО,буд.1.кв.24
Ціна пропозиції
4 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b5a44353f5849d1b3ff7f62de3b86ae
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009534-a-a1
Постачальник:
ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2774409109
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО,буд.1.кв.24
Номер договору:
№461
Сума договору:
4 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний