-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубна арматура ППР
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009506-a
Завершена
218 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
30663e65e3b244ad83da953bb03fc9fb
Внутрішній номер закупівлі:
30282902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009506-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-10-010053-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
218 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Угол установ. Ду20*1/2"зовн
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта Ду 25 ППРх1 зовн.різьба
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта Ду 25 ППРх1" вн.різьба
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта розбірна зовн.різьба PPR Ду 25х1/2"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта розбірна внутр.різьба PPR Ду 25х1/2"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*НР Ду 32х3/4"
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*ВР Ду 32х3/4"
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR з амер. ВП*ВР Ду 32х3/4"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR з амер. ВП*НР Ду 32х3/4"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*НР Ду 40х1" зовн.різьба
Кількість
30 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*ВР Ду 40х1" вн.різьба
Кількість
30 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*ВР Ду 50*11/4"
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Муфта PPR ВП*НР Ду 50*11/4"
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Халін С.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678300071
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, просп.Байрона, 136
Ціна пропозиції
218 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da32395e12b24e44a9e8b245759a0dbb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009506-a-a1
Постачальник:
ФОП Халін С.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678300071
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, просп.Байрона, 136
Номер договору:
4213/0053/2026-ВБС
Сума договору:
218 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний