-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флізелин нитепрошивний чорний.білий -10м для виготовлення костюмів до вистави
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009478-a
Завершена
500.00
UAH без ПДВ
Номер:
5bb9b71e7b744663a4f2a192c39a5e59
Внутрішній номер закупівлі:
30282872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009478-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19270000-9 Неткані матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флізелин нитепрошивний чорний.білий
Кількість
10 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2774409109
-
Контактна особа:
АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА 0630789218
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО,буд.1.кв.24
Ціна пропозиції
500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a5044613c6542acb11d96927c471349
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009478-a-a1
Постачальник:
ФОП АНЦИБОР ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2774409109
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, ПРОВУЛОК РАДІО,буд.1.кв.24
Номер договору:
№ 461
Сума договору:
500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний