-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою (Послуги з механізованого поливання (миття) вулиць (доріг) в м. Українка)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009416-a
Завершена
198 365.16
UAH з ПДВ
Номер:
d6b66235b11f4b8ab47bea81b60e7a38
Внутрішній номер закупівлі:
30282825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009416-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884653
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Обухівський р-н місто Українка, ПЛОЩА ШЕВЧЕНКА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Шахова +380998540240 ukrmiskrada@i.ua https://ukrainska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
198 365.16 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою (Послуги з механізованого поливання (миття) вулиць (доріг) в м. Українка)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРИЗ ДНІПРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39239505
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Обухівський р-н місто Українка ВУЛИЦЯ ЮНОСТІ будинок 8-Б
Ціна пропозиції
198 365.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bceba2ad61e843ebb29c13840302d83f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009416-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРИЗ ДНІПРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39239505
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Обухівський р-н місто Українка ВУЛИЦЯ ЮНОСТІ будинок 8-Б
Номер договору:
ОШ-112
Сума договору:
198 365.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
165 304.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний