• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Двадцять Третього Серпня, 18, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Вид закупівлі - процедура закупівлі. З урахуванням положень постанови КМУ від 12.10. 2022 № 1178.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

831 857.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
36
хв
05
сек
Гарантія - 24 950.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d9769b494c734dd1ac02270e108841ff
Внутрішній номер закупівлі: 30282182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008773-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Євгенія Халіна 380577252660 khalinaea8030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 831 857.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:26 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:26 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:26 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴831 857.00 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Двадцять Третього Серпня, 18, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)