-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95 (талони)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008663-a
Завершена
699 598.80
UAH з ПДВ
Номер:
eb443414351a43ddbfbfeada66df1d5d
Внутрішній номер закупівлі:
30282100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008663-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Володимира Дідківського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
699 598.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (талони)
Кількість
6720 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
13532, Україна, Житомирська область, Квітневе, вул.Володимира Дідківського,5
На карті
Бензин А-95 (талони)
Кількість
1350 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
13532, Україна, Житомирська область, Квітневе, вул.Володимира Дідківського,5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30293276
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Білогородка ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА будинок 186-Б
Ціна пропозиції
699 598.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9854ea65b764218924ce5b4a3727ddf
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008663-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30293276
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Білогородка ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА будинок 186-Б
Номер договору:
26/09/03-1
Сума договору:
699 598.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
582 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 14:20
Статус:
Підписаний