-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний для друку (формат А-4)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008636-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 15:00)
68 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
05
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
faee2e5944db4a66ac45f66060e8b6ee
Внутрішній номер закупівлі:
30282035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008636-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:20 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:20 - 19.09.2026 15:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:20 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 000.00 Папір офісний для друку (формат А-4)