• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шафа ввідна з АВР

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

433 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
20
год
00
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 14981845f9e742f2b5f7780bcedd83dd
Внутрішній номер закупівлі: 30282010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008601-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Боровик Ірина Володимирівна 380363664404 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 433 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:19 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:19 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:19 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴433 600.00 Шафа ввідна з АВР