• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Труби сталеві водогазопровідні

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника: Федорчук Лілія Володимирівна, громадянство: Україна, Україна, 08301, Київська обл., Бориспільський р-н, місто Бориспіль, вул.Севастьяна, будинок 29. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100

Завершена

19 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b16234129924042a6caab94b42b67aa
Внутрішній номер закупівлі: 30281983
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008571-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "МІЙ ДІМ - БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Тетяна Гопкало +380958040229 tanja250988@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Комунальним підприємством «Керуюча компанія «Мій дім Бориспіль» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-07-30-001613-а. 07.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-07-30-001613-а).
Очікувана вартість: 19 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба сталева водогазопровідна Ду15х2,8мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 30 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Героїв Небесної Сотні, 32 На карті
Труба сталева водогазопровідна Ду20х2,8мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 30 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Героїв Небесної Сотні, 32 На карті
Труба сталева водогазопровідна Ду25х3,2мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 30 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Героїв Небесної Сотні, 32 На карті
Труба сталева водогазопровідна Ду50х3,5мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 20 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Героїв Небесної Сотні, 32 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДАРВЕКС"
Ціна пропозиції 19 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 14:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 18f08c9f266f4238bd050075db9a8191
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-008571-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДАРВЕКС"
Номер договору: № 68
Сума договору: 19 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 16 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:13
Статус:
Підписаний
pdf
Договір труби.pdf
pdf
обгрунтування підстави.pdf